پاور پک

ماژول‌های CHP تولیدی شرکت آستور که به‌ عنوان «پاور پک» نامیده می‌شوند، واحدهای توان با راندمان بالا و کاملاً کاربردی با تمام تجهیزات کمکی مورد نیاز یک واحد تولید برق هستند.

به منظور تولید برق برای واحدهای صنعتی، تجاری، خانگی، و تاسیسات کوچک، یک واحد تولید برق کامل که به حداقل کار در محل سایت نیاز دارد، راه­‌حل مناسبی است. نصب پاور پک مانند سیستم­های “Plug and Play” سریع و آسان است.

راه‌­اندازی آن بسیار سریع است و همچنین، بهره­‌برداری و نگهداری از آن نیاز به حداقل پرسنل در محل را دارد و نظارت از راه دور برای این مجموعه امکان­پذیر است. طراحی استاندار پاور پک همچنین مفهوم سرمایه­‌گذاری “گام به گام” را به افق­‌های جدیدی ارتقا می‌دهد.

پس با نصب فقط یک پاور پک، می­‌توانید به راحتی آن را با افزودن بسته­‌های جدید و متصل به هم گسترش دهید.

مزایای طراحی پاور پک کامپکت

  • راه‌­حل‌­های فنی قابل اطمینان و معتبر
  • بازده بالا سیستم
  • طراحی کامپکت
  • اجرای روان و مقرون به صرفه پروژه از برنامه­ریزی تا راه‌­اندازی
  • انعطاف­‌پذیری برای توسعه آینده

این مفهوم بر اساس نیاز مشترک به گرما و الکتریسیته به منظور به حداکثر رساندن راندمان کل پک است. یک پاور پک که نزدیک به مصرف­‌کننده قرار دارد، تلفات توزیع برق کمتری دارد و در شرایط تریپ در خطوط توزیع قابلیت اطمینان را افزایش می‌­دهد.

استفاده از ماژول­های فشرده به معنی داشتن سطوح بالای راندمان حرارتی و الکتریکی با میزان مصرف سوخت تا 90٪ همراه با مزایای مهم دیگر مانند – حداقل فضای مورد نیاز – تامین واحدهای کامل آماده برای اتصال – سادگی نگهداری است.