درباره خانواده آستور

کمپانی آستور یک شرکت نوآور و خلاق است که با تکیه بر دانش و تجربه بیش از  ۳۵ساله، صنعت تولید الکترومکانیک را هدایت می­‌کند. کمپانی آستور که قصد دارد با انتقال تجربه خود در تولید و بالا بردن کیفیت محصولات سوئیچینگ فشار متوسط و پست‌­های کامپکت به صنعت کمک کند، در نتیجه مطالعات واحد تحقیق و توسعه توانسته گواهی­نامه­‌های لازم را دریافت کند و تولید و فروش محصولات فشار متوسط و پست‌­های کامپکت را شروع نماید.

با استفاده از آخرین فناوری‌های روز جهان ، کارخانه جدید آستور واقع در دومین بخش صنعتی آنکارا که در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است، ترانسفورماتورهای توزیع روغنی، ترانسفورماتورهای خشنک ریزنی، ترانسفورماتورهای قدرت، محصولات سوئیچینگ فشار متوسط، پست­‌های کامپکت و Metal Clad RMU را به بیش از ۷۲ کشور جهان صادر می‌کند.

هدف اصلی آستور پیشرفت با سفارشی سازی آخرین فناوری برای ارائه محصولات با کیفیت بالا به مشتریان، افزایش ظرفیت تولید و به حداکثر رساندن رضایت مشتری از کیفیت خدمات پس از فروش است.

آستور با داشتن تمام گواهی­نامه­‌های کیفیت لازم، به انجام مطالعات تحقیقاتی جاه‌­طلبانه در چارچوب هدف رشد مبتنی بر تحقیق و توسعه خود با کادر فنی و اداری متخصص که به کیفیت اهمیت می­‌دهند و آماده توسعه هستند، ادامه می­‌دهد.

محصولات خانواده آستور

ترانسفورماتور قدرت

ترانسفورماتور توزیع

ترانسفورماتور خشک رزینی

Air Insulated Modular Switchgears

ConcreteTransformer Substations

Sheet Metal Transformer Substations

RMU (Ring Main Unit)

Metal Clad

This post is also available in: English